ЕВРОПРОЕКТ-УКРАЇНА- НОВІ РОЗРОБКИ ВІД SAYERLACK
Компанія «ЕВРОПРОЕКТ» розробляє технологію обробки індивідуально для кожного замовника, намагаючись виконати всі його вимоги до готового покриттю, що досягаються з мінімальними витратами, а також надає докладний опис технологічного процесу і проводить навчання фахівців. Асортимент матеріалів Sayerlack включає в себе повний спектр матеріалів для меблів та деревообробки. Поряд з вже улюбленими матеріалами асортимент продукції Sayerlack Постійного поповнюється новими розробками.

На деревині з сильно вираженою разнооттеночностью часто буває дуже важко отримати рівномірний колір. Для вирішення цієї проблеми Sayerlack пропонує спеціальний відбілювач ХВ 241, який дозволяє висвітлити деревину і максимально вирівняти еe колір. Матеріал наноситься пензлем. Після нього поверхню можна фарбувати морилками. Потім наноситься лакофарбове покриття на основі акрилової.

Кілька місяців тому вперше з’явився поліефірний самогрунтующійся лак PU 317/00. За цей час переваги цього матеріалу вже оцінили багато вітчизняних виробників меблів. Цей матеріал не тільки володіє дуже високим сухим залишком (98%), але і демонструє чудову прозорість, тиксотропність і еластичність покриття. Але головною особливістю даного матеріалу є можливість його располіровкі до отримання високого глянцю.

Новим напрямком лакофарбових матеріалів Sayerlack є також водоразбавімие матеріали для нанесення на скло. Прозорий водоразбавімий лак AF 72 ** в поєднанні зі спеціальною адгезійною добавкою VS 1388 прекрасно утримується на склі. Лак можна тонувати пігментного пастою XA 4099 для отримання кольорового скла, а також використовувати в поєднанні з текстурними добавками XA 40 * для створення рельєфного ефекту.

Серед продуктів Sayerlack є й матеріали для оздоблення меблів. Це гіппоаллергенние і нетоксичні покриття, які відповідають європейському стандарту EN 71-3 (Безпека дитячих іграшок). Матеріали виготовлені на основі акрилової і розбавляються водою.

Sayerlack також активно розвиває лінію матеріалів, отверждаются ультрафіолетом. Ці матеріали розроблені на акрилової і поліефірної засадах і підбираються індивідуально залежно від устаткування, встановленого на підприємстві. Система роботи з УФ отверждаются матеріалами відрізняється високою продуктивністю і значним зниженням викиду шкідливих речовин.

Якщо вас зацікавили представлені новинки або ви бажаєте отримати інформацію про інші лакофарбових матеріалах Sayerlack, ми будемо раді відповісти на всі виникаючі питання.Создан 24 дек 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
"Первый пришел, первым обслужен"