ПЕРЕВАГИ ТА НЕДОЛІКИ ПУ МАТЕРІАЛІВ
Розглянемо особливості матеріалів поліуретанової групи і переваги, які вони можуть забезпечити як для виробників меблів, так і для кінцевого споживача – роздрібного покупця меблів.

Поліуретанові ЛКМ забезпечують прекрасну хімічну стійкість покриття. Його можна мити, використовуючи неабразивні побутові миючі засоби. Покриття непомітно до вологи, тому меблі можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких, як ванні кімнати, кухні і т.д. Поліуретанові покриття володіють чудовою еластичністю, не утворюючи при ударах відколів і тріщин. Вони демонструють стійкість до перепадів температур в приміщенні. Поліуретанові покриття мають відмінну твердістю і стійкістю до подряпин і стирання. Вони приємні на дотик і мають виняткову гладкістю. За гладкості ці покриття легко відрізнити від покриттів на інших засадах, таких, як нітро-або кислотного затвердіння. Завдяки своїми хімічними властивостями поліуретанові лакофарбові матеріали мають гарну адгезивної здатністю, навіть при нанесенні на екзотичні породи деревини, багаті танінів і барвниками. У деяких випадках це є проблемою для покриттів на інших хімічних засадах, які можуть сіріти або покриватися плямами.

Матеріали поліуретанової групи мають високий сухий залишок, що дозволяє отримувати товсту лакофарбову плівку за одне нанесення. Наприклад, якщо нітроматеріал має в середньому вміст нелетких речовин близько 20%, то прозорий поліуретан Sayerlack – близько 40-55%, тобто один шар ПУ матеріалу замінює 2-2,5 шару нітропокритія. Сухий залишок пігментних ПУ матеріалів Sayerlack доходить до 80%.

Асортимент поліуретанових матеріалів Sayerlack дуже широкий. Тут можна знайти і матеріали загального застосування, і вузькоспеціалізовані продукти, призначені для вирішення конкретних завдань. У таблиці наведено деякі з них.

Особливістю поліуретанових матеріалів Sayerlack є необмежений термін зберігання затверджувачів. Це пов’язано з особливою системою їх розливу, при якій порожнечі в ємностях з матеріалом заповнюються азотом, повністю виключаючи контакт затверджувача з парами води, що містяться в повітрі.

Поліуретанові покриття гіппоалергенни, нетоксичні, абсолютно нешкідливі для здоров’я. Матеріали Sayerlack відповідають не тільки міжнародним стандартам якості, а й мають українські гігієнічні сертифікати.

В Україні лакофарбові матеріали Sayerlack представляє компанія «Европроект». Тут можна проконсультуватися з питань обробки і підібрати матеріали, що ідеально підходять для умов вашого виробництва.


Создан 24 дек 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"Первый пришел, первым обслужен"